O Nas

Firma powstała w 1993 roku założona jako Spółka Cywilna, przekształcona w późniejszym czasie na Spółkę Jawną. W momencie rozpoczęcia swojej działalności stanowiła 2 osobowy zespół i mieściła się w Człuchowie. W chwili obecnej Firma „DUET” ma swoje oddziały w Chojnicach, Sępólnie Krajeńskim i Czarnem, salony meblowe w Szczecinku i Koszalinie oraz zakład stolarski w Kiełpinku. Łącznie zatrudniamy 155 osób, które stanowią dobrze dobrany zespół ludzi z doświadczeniem i znajomością rynku krajowego. Od lipca 2008 r oddział w Chojnicach przekształcił się ze Spółki Cywilnej w Spółkę Jawną, która widnieje pod nazwą Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne „DUET II” J. Kucharska, H. Kaszuba, Z. Czupa Spółka Jawna. Dysponujemy własnymi środkami transportu, dowozimy towar klientom indywidualnym na terenie Człuchowa i okolic oraz klientom hurtowym na terenie całego kraju głównie materiały drewnopochodne. Importujemy z Zachodu panele podłogowe, glazurę i terakotę, płytę MDF a ze Wschodu sklejkę suchotrwałą i płytę wiórową.

Zakład Produkcyjny w Kiełpinku świadczy usługi cięcia i formatowania sklejki i płyt na wymiar. Realizujemy też indywidualne zamówienia na elementy z płyty wiórowej laminowanej. Produkujemy również meble kuchenne na wymiar oraz meble pokojowe i sypialniane według własnego projektu, cieszące się dużym zainteresowaniem klientów. Wykonujemy szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi na wymiar.

Atutami firmy są skala działalności, obejmująca swoim zasięgiem rynek lokalny oraz krajowy. Długoletnie doświadczenie w branży owocuje wysokim poziomem obsługi klienta oraz znajomością rynku lokalnego i krajowego.